+48 784-005-810
Przekroje drzwi zewnętrznych
Ekskluzywne drzwi zewnętrzne

Przekrój grubości 82mm


Przekrój grubości 100mm


Przy wyborze drzwi zewnętrznych należy zwrócić uwagę na wiele istotnych czynników takich jak:  trwałość, bezpieczeństwo, estetyczny wygląd oraz ich parametry techniczne takie jak izolacyjność termiczna i akustyczna, odporność na obciążenie wiatrem. Bardzo ważnym elementem jest także przekrój drzwi zewnętrznych.

Poniżej przedstawione zostały przekroje odpowiednio drzwi zewnętrznych o grubości 82 mm oraz 100 mm, które posiadamy w naszej ofercie.

Ramy skrzydeł wykonane są z drewna klejonego warstwowo, wzmacniane są uszczelkami w ościeżnicy i w skrzydłach oraz ocieplane są pianką termoizolacyjną. Dodatkowo zastosowane zostały specjalne profile wzmacniające mające na celu zapewnienia jak najwyższej jakości izolacji drzwi w Państwa domach.

W zależności od konstrukcji budynku, jego rodzaju i przeznaczenia służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem w tym temacie. Odpowiedni dobór grubości drzwi zewnętrznych w połączeniu z solidnym i profesjonalnym montażem przez naszych fachowców zapewni Państwu bezpieczeństwo i komfort na długie lata.

W razie jakichkolwiek pytań z Państwa strony zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

printFrom: http://www.drzwilulek.pl/przekroje/