+48 784-005-810
Drzwi zewnętrzne
Ekskluzywne drzwi zewnętrzne

Dodatki i akcesoria


 

W ogólnej jakości drzwi, ich trwałości, a przede wszystkim wygodzie i komforcie użytkowania bardzo ważną rolę odgrywają takie dodatki jak: klamki, rozety, czytniki linii papilarnych, ale i termoizolacyjne progi aluminiowe lub profesjonalne systemy zamykania drzwi.

O tyle o ile klamki czy pochwyty to już kwestia indywidualnego wyboru nakreślonego przez specyficzny styl- charakter posiadanej zabudowy, o tyle termoizolacyjne progi lub systemy zamykania drzwi to bardzo istotny, ale i wymagający dokładnych przemyśleń dodatek, który pomoże nam w przyszłości znacznie ułatwić życie w wymarzonym domu.

Producenci akcesoriów do drzwi stale to prześcigają się w opracowywaniu nowych rozwiązań, wszystko po to, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Firma Lulek śledzi bacznie nowe trendy w budownictwie i chętnie proponuje nowoczesne rozwiązania. Nasi doświadczeni doradcy służą pomocą w wyborze kolorów oraz materiałów, z których wykonywane są pochwyty lub klamki, ale i podpowiadają czy warto w konkretnych przypadkach inwestować w nowoczesne technologie takie jak czytniki linii papilarnych lub zamki automatic z napędem elektrycznym.

Poniżej przedstawiamy akcesoria i dodatki stosowane w naszych drzwiach.

 

printFrom: http://www.drzwilulek.pl/dodatki-i-akcesoria/