+48 784-005-810
Drzwi zewnętrzne
Ekskluzywne drzwi zewnętrzne

Systemy otwierania drzwi


ZAMKI NA KLUCZ
Zamki automatic wielopunktowe firmy G-U, zapewniające podwyższone bezpieczeństwo przed włamaniem.

ZAMEK AUTOMATIC 3-PUNKTOWY (W STANDARDZIE)
Zamknięcie drzwiowe jednowkładkowe, bezpieczne z dwoma automatycznymi, podwójnymi ryglami. Na górze i na dole drzwi zamykane są dwoma automatycznymi ryglami. Ryglowanie następuje automatycznie, drzwi wystarczy dociągnąć, dwa rygle zapadkowe stają się automatycznie ryglami; wraz z ryglem zamka dochodzi do 3-krotnego ryglowania drzwi z 20 mm wysuwem rygla lub rygla zapadkowego. Odryglowanie wykonuje się ręcznie; od zewnątrz drzwi poprzez otwarcie kluczem lub od wewnątrz za pomocą klamki.

ZAMEK AUTOMATIC 2-WKŁADKO WY (ZA DOPŁATĄ)
Zamknięcie drzwiowe dwuwkładkowe, bezpieczne z dwoma automatycznymi, podwójnymi ryglami. Na górze i na dole drzwi zamykane są dwoma automatycznymi ryglami. Ryglowanie następuje automatycznie, drzwi wystarczy dociągnąć, dwa rygle zapadkowe stają się automatycznie ryglami; wraz z ryglem zamka dochodzi do 3-krotnego ryglowania drzwi z 20 mm wysuwem rygla lub rygla zapadkowego. Odryglowanie wykonuje się ręcznie; od zewnątrz drzwi poprzez otwarcie kluczem lub od wewnątrz za pomocą klamki.

OTWIERANIE ZA POMOCĄ PRZYCISKU W POCHWYCIE
Montując w drzwiach pochwyt zamiast klamki możemy zastosować zamek automatic z napędem elektrycznym - zamek ryglujący w momencie dociągnięcia skrzydła drzwi do ościeżnicy. W pochwycie umieszczamy od strony wewnętrznej (czyli od strony skrzydła) przycisk do otwierania drzwi. Takie rozwiązanie jest możliwe do zastosowania w przypadku wyboru pochwytu okrągłego fi 40mm lub kwadratowego o profilu 30x30mm.

printFrom: http://www.drzwilulek.pl/systemy-otwierania-drzwi/